Večer tamburaških evergreena

U nedjelju, 16. veljače 2020. godine u 19 sati u velikoj dvorani Centra za kulturu Trešnjevka  (Park Stara Trešnjevka 1, Zagreb) tamburaški orkestar Tamburaškog društva „Gaj“ organizira koncert pod nazivom Večer tamburaških evergreena. Tamburaškom orkestru „Gaj“ na pozornici će se pridružiti uvaženi vokalni solisti: Krunoslav Kićo Slabinac, Stjepan Jeršek Štef i Marko Košutić te solist na bisernici Jasmin Ramić. Dirigent je Krešimir Račić. Na koncertu će se izvesti najpoznatije tamburaške pjesme u maestralnim orkestralnim aranžmanima kao i autorske skladbe originalno pisane za tamburaški orkestar koje su obogatile umjetničku tamburašku glazbu.

Tamburaško društvo „Gaj“ zahvaljuje suorganizatoru Centru za kulturu Trešnjevka te pokroviteljima: Gradskom uredu za kulturu Grada Zagreba, Vijeću gradske četvrti Novi Zagreb zapad i Mjesnom odboru Savski gaj na svesrdnoj pomoći u realizaciji ovog koncerta.

Ulaznice po cijeni od 20 kn mogu se preuzeti u Centru za kulturu Trešnjevka

Radujemo se Vašem dolasku!

16.2.2020.