Svečani koncert “Tebi, grade moj”

U povodu Dana grada Zagreba, u petak 31. svibnja 2024. godine u 20 sati u velikoj dvorani Centra za kulturu Trešnjevka  (Park Stara Trešnjevka 1, Zagreb) tamburaški orkestar Tamburaškog društva „Gaj“ organizirao je  koncert pod nazivom „Tebi, grade moj“. Tamburaškom orkestru „Gaj“ na pozornici su se pridružili uvaženi vokalni solisti: Danijela Pintarić i Alen Đuras te solist na braču Ivan Miter. Dirigent je bio Krešimir Račić. Na koncertu su se izvele najpoznatije tamburaške pjesme u orkestralnim aranžmanima te pjesme posvećene Gradu Zagrebu.

Tamburaško društvo „Gaj“ zahvaljuje suorganizatoru Centru za kulturu Trešnjevka te pokrovitelju - Gradskom uredu za kulturu i civilno društvo Grada Zagreba na pomoći u realizaciji ovog koncerta.

Ujedno čestitamo našim marljivim glazbenicama i glazbenicima na plasmanu na 31. Susreta tamburaški orkestara u Dugo Selo, kao jedini predstavnici koji će braniti boje Grada Zagreba! Odluka selektora

31.5.2024.