Večer popularnih pjesama uz tamburu

U nedjelju, 12. rujna 2021. godine u 19 sati na ljetnoj pozornici Centra za kulturu Novi Zagreb (Trg Narodne zaštite 2, Remetinec) tamburaški orkestar Tamburaškog društva „Gaj“ organizira koncert pod nazivom Večer popularnih pjesama uz tamburu. Tamburaškom orkestru „Gaj“ na pozornici će se pridružiti uvaženi vokalni solisti Renata Sabljak i Đani Stipaničev. Dirigent je Krešimir Račić. Na koncertu će se izvesti poznate pjesme pisane za glazbene festivale u Krapini, Zagrebu, Splitu, Požegi i Osijeku u orkestralnim aranžmanima za tamburaški orkestar kao i autorske skladbe originalno pisane za tamburaški orkestar koje su obogatile umjetničku tamburašku glazbu.

Tamburaško društvo „Gaj“ zahvaljuje suorganizatoru Centru za kulturu Novi Zagreb te Gradskom uredu za kulturu Grada Zagreba i firmi Teding d.o.o. na svesrdnoj pomoći u realizaciji ovog koncerta.

Besplatne ulaznice se mogu rezervirati na broj +385 91 531 2663 ili na e-mail uprava@td-gaj.hr

12.9.2021.